YALÇİN GRUP ŞİRKETLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

YALÇİN STRAFOR hakkında aklınızdaki tüm soruların cevabı bu sayfada. Eğer bulamadığınız bir soru var ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Strafor Kesim ile Ne Üretiyorsunuz?

Strafor Kesim ile ortalama 45 Farklı Strafor ürün üretimi yapmaktayız. Hizmet verdiğimiz tüm ürünleri Ürünlerimiz sayfasından inceleyebilirsiniz.

Strafor ürünlerden sipariş nasıl verebilirim?

Sipariş vermek istediğiniz ürünler için bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. WhatsApp Destek Hattımız ya da İletişim Sayfamızdaki bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Sipariş verdim ne zaman üretime başlanır?

strafor.net.tr adresinden yapacağınız tüm siparişler aynı gün içerisinde üretime başlanır. 15:00’den sonra verilen siparişler bir sonraki gün üretime başlanmaktadır.

Siparişlerim Ne Zaman Teslim Edilir?

YALÇİN STRAFOR ekibi olarak hızlı bir üretim sürecimizin olduğunu söylemiştik. Teslim süresi ; işlem adedine , içeriğine ve ebatlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Siparişinizin ne zaman üretileceğini ve devam eden üretim süreci hakkında bilgi almak için 7/24 Online olan WhatsApp hattımızdan destek alabilirsiniz.

YALÇİN GRUP ŞİRKETLERİ

Neden YALÇİN Grup?

YALÇİN GRUP ŞİRKETLERİ hakkında aklınızdaki tüm soruların cevabı bu sayfada. Eğer bulamadığınız bir soru var ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Yalçin Grup Şirketlerini Tercih Etmeliyim?

Strafor Kesim , CNC Kesim , Açık Hava Reklamcılığı ve Dijital Baskı Konusunda 11 yıldır uzman kadrolarımızla çalışmalar yapmaktayız. Bu süreçte Hızlı Üretim , Kaliteli Malzeme Tercihi ve Uygun Fiyatlandırma için bizleri tercih edebilirsiniz.

Yalçin Grup Nerede Hizmet Vermektedir?

YALÇİN GRUP ŞİRKETLERİ ; Bursa’da hizmet veren bir işletme olsa da Türkiye ve Yurtdışında bir çok ülkeye üretim yapmaktadır.

Yalçin Grup Şirketleri ile Diğer Şirketler Arasındaki Fark Nedir?

YALÇİN GRUP ; önceliğini daima müşteriye vermektedir. Müşterilerimizin günün her saatinde ulaşabileceği Müşteri Hizmetlerinin olması , Hızlı Üretim Süreci ve Proje Bazlı Özel Çalışmalar ile diğer tüm rakiplerimizin daima önündeyiz!