Strafor Kutu ; günümüzde taşıma , depolama ve kargo korunması için kullanılan en yaygın strafor ambalaj ürünleridir. Bu kutular sayesinde kargo süreçleri doğru şekilde yönetilir , içerisine koyulacak olan ürünler güvenli taşınabilir/muhafaza edilebilir. Hafif , darbe emen ve sıvı geçirgenliğini en aza indiren bu polistiren kutular sayesinde ciddi bir ekonomik tasarruf da sağlanabilmektedir. Strafor Kutu istenilen şekilde özelleştirilebilir. Eğer standart bir ürün gönderimi yapıyorsanız özel üretim strafor ambalaj malzemesi de tercih edilebilir. Şişe Koruyucu Strafor ya da Seramik Koruyucu Strafor bunlara en güzel örnektir. Eğer halihazırda sabit bir gönderiniz var ise özel üretim kutuları tercih edebilirsiniz. İçerisinde gıda , elektronik , seramik , cam gibi tüm ürünler güvenli bir şekilde taşınabilir.

Darbe emme özelliği , sıvı geçirgenliği düşük yalıtımı ve ekonomik çözümüyle Strafor Kutu kargo için mükemmel bir ambalaj malzemesidir. Bu malzeme ile ürünleriniz korunarak tam 360° güvenle taşınabilmektedir.

Strafor Kutu Ne İşe Yarar?

Strafor Kutu ; taşıma , depolama ve kargolama süreçlerinde ürünlerin hasar görmesini engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Strafor Kutu ; içerisinde cam , seramik , elektronik eşyalar , gıda ürünleri gibi çeşitli ürünlerin kargolama esnasında oluşabilecek hasarlarının önüne geçilmesi için en doğru ambalaj malzemesidir. Yüksek ısıya karşı direnci sayesinde gıda gibi hassas ürünler de bu ambalaj malzemesiyle kargolanabilir. Balık Kasası da aynı zamanda bir strafor ambalaj kutusudur.

Strafor Kutu Su Geçirir mi?

Strafor Kutular üretim amacına bağlı olarak suya karşı yüksek dayanıklılıdır göstermektedir. Fakat su geçirmez demez yanlış bir bilgi olacaktır. Ürünün kapak kısmı tam oturtulmadığı ya da işlem yapılmadığı zamanlar içerisine su sızdırabilir. Özellikle elektronik ürünler için özel strafor kutular yaptırararak olası sıvı temasın önüne geçebilirsiniz.

Strafor Kutu Özellikleri

Doğada geri dönüşümünün olması , ürünleri 360° koruması ve ısı kontrolü gibi özellikleri bulunun Strafor Kutu bir çok özelliğe sahiptir. Başlıca Strafor Kutu özellikleri şu şekildedir ;

En güvenilir kargo ambalaj malzemelerindendir.Strafor ürünlerin darbe emme özelliği yüksektir. Bu sebeple içerisindeki ürünü tamamen korur.
Hafiftir , kolayca taşınabilir.Strafor ürünler dış yüzeyi sert hafif malzemelerdir. Bir insan kolaylıkla taşıyabilmektedir.
Kargo için ekstra ücret çıkartmaz.Özellikle ürüne özel kutular ek bir ebat uygulatmaz ve desiye(ağırlığa) bir etkisi yoktur.Bu sebeple kargoda ek bir ücret çıkmayacaktır.
Ekonomiktir.Strafor ürün en ekonomik tercihtir. Ahşap ve plastik ürünlere kıyasla en az %50 ekonomik tasarruf sağlar.
Sıvıya karşı dayanıklıdır.Elektronik , kimyasal gönderilerde sıvıya karşı dirençli olan Strafor ambalajlar tercih edilmelidir.
Strafor Koruma Kutularının Özellikleri

Strafor Kutu Nerede Kullanılır?

Kullanım alanı oldukça geniş olan Strafor Kutular bir çok farklı sektörde kullanılmaktadır. Bunlar başlıca şu şekilde sıralanabilir.

  • Otomotiv Sektöründe Yedek Parça taşımak amaçlı kullanılmaktadır.
  • Gıda sektöründe dondurulmuş gıda ya da balık gibi gıdalarda kullanılmaktadır.
  • Şişe , cam , seramik gibi hassas ürünlerde kullanılmaktadır.
  • Elektronik ürünler kargolanması , muhafaza edilmesinde aktif olarak kullanılmaktadır.
  • Bal , Şarap , Turşu gibi gıda ürünlerin taşınmasında aktif olarak kullanılmaktadır.
  • Heykel , 3D Modeller gibi sanatsal ürünlerin taşımasında ve korunmasında kullanılmaktadır

Strafor Kutu Toptan Satış

Strafor Kutular ; Strafor Blok ölçülere kıyasla küçük malzemeler olduğu için toptan satışı yapılmaktadır. Bir çok işletmede en azami 100 adet strafor ambalaj üretimi yapılmaktadır. Bunun nedeni strafor bloklarda oluşabilecek boşlukların değerlendirilememesidir. Özel üretim strafor ambalaj malzemeleri için ise proje bazlı kontrol yapılmaktadır. İstediğiniz adetlere göre toptan strafor ambalaj satışı yapılmaktadır. Storaf ambalaj modellerini görmek ve özel tasarımlarınızı bizimle paylaşmak için iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz. Toptan Strafor Kutu alımı için irtibata geçmenizi önermekteyiz. Uygun fiyat , kaliteli malzeme tercihi ve hızlı kesim sonuçları için İletişime geçebileceğiniz bilgiler İletişim sayfamızda yer almaktadır.

Strafor Kutu Fiyatları

Strafor Ambalaj malzemelerinden en çok tercih edilen kutuların fiyatları ürüne göre değişkenlik göstermektedir. 10 ila 300 arasında fiyatlandırma olabilmektedir. Bu fiyatlar ürün çeşitliliğine göre değerlendirilip adet fiyatlarıdır. Örnek verecek olursak bir şişe koruyucu ile bilgisayar kasası koruyucu strafor aynı fiyatlandırmada olmayacaktır. Bu fiyatlandırmaya etki edecek temel unsur ürün boyutları ve dansite değerinden kaynaklanmaktadır. Bu sebeple istenilen her ürün için ayrı bir fiyat çıkacaktır. Elinizde bir projeniz olması durumunda bizlerle paylaşabilirseniz en net fiyatları sizlere iletebiliriz. Ortalama 10 dakika içerisinde projelerinize geri dönüş yaparak en uygun fiyatlandırmaya ulaşabilirsiniz.

Özet

Özetle ; Strafor Ambalaj malzemeleri kargo süreçlerinde en doğru sonuçlar için kullanılmalıdır. Sıvı geçirgenliğini en aza düşüren ve darbelere karşı koruma sağlayan strafor ürünler alternatifleri arasında en sık tercih edilenidir. Diğer kargo araçlarına kıyasla çok daha ekonimiktir. Kargolamada ekstra bir desi ya da boyut yaratmayacağı için ekstra bir ücret gerektirmez. Çeşitliliği oldukça fazladır ; şişe koruyucu , elektronik eşya koruyucu ya da gıda koruyucu olarak kullanılabilir. Bu sebeple özel üretim yapılmaktadır. Ürün kutu içerisinde kaymaz , aşınmaz. Ortalama adet fiyatları 10‘den başlayıp 300‘ye kadar çıkabilmektedir. Burada önemli olan doğru ürün tercihidir.