Bizi Tanıyın

Yalçin Grup Şirketleri hakkında tüm bilgilere ulaşın.

Hizmetlerimiz

Strafor Kesim ile Hizmet verdiğimiz tüm ürünlere gözatın

YALÇİN AMBALAJ olarak sizlere ; Kaliteyi ve Uygun Fiyatı tek çatı altında bulundurmaktan gurur duyuyoruz.

Bursa merkezli olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermekle birlikte , yurtdışında Almanya , Avusturya , Belçika , İngiltere ve Fransa gibi ülkelere ihracatını yapmaktayız. Strafora dair yenilikçi ürünlerimizle , geniş ürün yelpazemizle sizleri de tanışmaya bekliyoruz.

Bizleri yakından tanımak için bizlere E-Posta , Telefon Numaralarımız ya da WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. Gerekli tüm bilgiler www.strafor.net.tr adresinde mevcuttur.

Tüm hizmet ve süreçlerde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan bir anlayış içerisinde olan STRAFOR.NET.TR ; Kaliteyi en ön planda tutup , mennuniyet yaratacacak işçilik çıkartacaktır.

Sektör içerisindeki rekabette en yaratıcı çözümlere ulaşan STRAFOR.NET.TR olarak çözüm odaklı hizmet anlayışı içerisindeyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda standart tasarımların yanısıra ihtiyaca yönelik ÖZEL ÜRETİM yapmaktayız.

Günlük Strafor Kesim

0m3

Günlük Strafor Kesim
Yeni Müşteri

0+

Yeni Müşteri
Strafor Kesim Referansı

0+

Strafor Kesim Referansı

KORUYUCU ÜRÜNLER , İZOLASYON ÜRÜNLERİ , DEKORASYON ÜRÜNLERİ ve ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN STRAFOR.NET.TR!

  • Strafor Kesim ile istenilen tüm dekorasyon ürünleri , izolasyon ürünleri ve koruyucu ürünlerin üretimi yapmaktayız. En uygun fiyatlandırma , en kaliteli kesim ve profesyonel kadromuzla sizleri de aramızda görmek isteriz.

  • 2011’den bu yana hizmet verdiğimiz Strafor sektöründe sayısız referans ve 15.000’den fazla işçilik ile kendimize güveniyoruz. 45 Farklı ürün çeşitliliğimizle sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  • Sektörde öncü kuruluşlar arasında yer alan YALÇİN STRAFOR KESİM ile artık işlemlerini 7/24 Online Müşteri Hizmetlerimizle takip edin!

     

Lazer Kesim ve Markalama