Strafor Harita ; son dönemlerde oldukça popüler olan strafor dekor ürünleridir. Ofislerde , evlerde , işyerlerinde , AVM’lerde ya da yaya trafiği fazla olan mağazalarda oldukça sık kullanılmaktadır. Strafor dekor ürünleri hafif , kolay temizlenebilir ve ekonomik olması gibi faktörlerle oldukça sık tercih edilmektedir. Özellikle son dönemlerde ofislerde yoğun olarak tercih edilmektedir. Strafor Harita tüm ülkeler için yapılabilmektedir. Bu süreçte hangi ülkenin haritası çıkarılmak istenirse strafor kesim kolaylıkla yaılabilmektedir.

Strafor Harita ; dekoratif görünümü ile herkes tarafından beğenilen bir strafor dekordur. Bu dekor istenmesi halinde ışıklandırılabilir. Bu süreçte istediğiniz dekorun köşe kısımlarına LED şeritler döşenerek strafor dekor çok daha hoş bir hâle getirebilir.

Strafor Türkiye Haritası

Strafor Haritalar ; işletmelerde , mağazalarda ya da ofislerde aktif olarak kullanılan strafor ürünlerdir. Hâl böyle iken iç mimariye önem veren kişiler için vazgeçilmez bir strafor dekorasyon ürünüdür. Bu ürünler çeşitli boylarda , renklerde ve şekillerde çıkartılabilir. İsteğe göre Strafor Türkiye Haritası coğrafi bölgelere göre ayrı ayrı çıkartılabilir. Tek parça bir Strafor Harita yerine 7 coğrafi bölgesi bulunan parça parça Köpük Harita elde edilebilmektedir.

Strafor Harita Fiyatları

Strafor Harita Fiyatları ortalama 150 TL ila 1000TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değişken fiyatlandırmanın temel nedeni kesilecek olan strafor malzemenin boyutu , şekili ve dansite değeridir. Bu faktörler göz önünde bulundurulduğu zaman diğer materyallere kıyasla yine daha uygundur.

Strafor Genel Özellikleri

Strafor Harita yaptırmak diğer materyallere kıyasla en ekonomik tercih olacaktır. Strafor ürünlerinin genel özellikleri ise şu şekildedir ;

Darbelere Karşı Dayanıklıdır.Strafor darbelere karşı dayanıklıdır. İlave olarak Strafor Şekil Haritaları yere düşse bile hafif yapısı nedeniyle kırılmaz.
Sıvıya karşı dayanıklıdır , aşınma yapmaz.Sıvıya karşı ekstra dayanıklıdır. Hâl böyleyken strafor ürünler diğer ahşap , metal ya da plastiğe karşı daha uzun süre koruma sağlar.
Hafiftir , kolayca taşınabilir.Nakliye ya da ofis içerisinde yer değiştirmek istediğinizde kolayca taşıyabilirsiniz.
Ekonomiktir.Ahşap , Metal , Plastik gibi ürünlere kıyasla çok daha ekonomiktir. Muadillerine göre %50 tasarruf sağlar.
Sağlığa karşı bir zararı yoktur.Çevreye zehirli gaz salınımı yapmaz. Mikroorganizma ve bakteri barındırmaz
Strafor Harita Özellikleri

Strafor Türkiye Haritası Fiyatları

Strafor Dekor Haritalar ortalama 150 TL ila 1000TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğin temel nedenleri arasında ürün ölçüsü , boya ücreti ve kesim süresi gibi faktörlerdir. En net bilgi için üretici firma ile iletişime geçmeniz sizlere net bilgi sağlayacaktır.

Özet

Özetle ; Strafor Harita strafor dekorasyon ürünleri arasında ofisler ve işyerleri için en çok tercih edilen strafor ürünlerdir. Strafor Dekor ürünlerinde beyaz strafor ile kesim işlemi yapılır. İstenmesi durumunda bu strafor boyanabilir , renklendirilebilir ya da ışıklandırılabilir. Özellikle son dönemlerde ofislerde LED Şerit dönülen Strafor Dekor ürünleri görülmektedir. Strafor Türkiye Haritası fiyatları ortalama 150TL ila 1000TL arasında değişkenlik göstermektedir. En doğru fiyatlandırma için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizin sağ alt kısmında bulunan WhatsApp ikonuna tıklayarak 7/24 Online Destek Hattımızla iletişime geçebilirsiniz.