strafor türkiye haritası

Strafor Hizmetlerimiz

11 Yıllık deneyimle EPS Polistiren ürünlere yön veriyoruz. Koruyucu ürünler , İzolasyon Malzemeleri , Dekor Ürünleri ve bir çok farklı kategori ile ister toplu alım ister perakende alım için ürünler üretiyoruz. Sanayi tipi fabrikalardan , son kullanıcılara kadar bir çok ürünün üretimini yapıyoruz.

Sektörel Çözümler

Tüm sektörlere hitap eden geniş ürün yelpazemizle artık istenilen tüm sektörlere özel çözümler sunmaktayız. AVM’lerden Sanayilere ; Konfeksiyonlardan ; E-Ticaret satışı yapanlara kadar bir çok ürün artık strafor ile mümkün.

Sektörel çalışmalarınız ya da özel projeleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Strafor Ürünler

Strafor Kesim Hizmetleri 2 Boyutlu ve 3 Boyutlu kesim işlemlerin üretimini yapmaktayız. Koruyucu ürünler ve pek çok strafor ürün çeşitliliğimizle tüm strafor kesim işlemlerinizi profesyonel bir şekilde üretmekteyiz.

Hızlı Çözümler

Bünyemizdeki Strafor Kesim Makinelerimiz ile Hızlı ve Profesyonel Kesim Hizmetleri sunmaktayız. Pürüzsüz , Çapaksız ve Pütürsüz Kesim için en doğru yerdesiniz! İster 1 adet ister 1000 Adet ürün için kalitemizden ödün vermiyoruz.

Online Sipariş Takip

7/24 Online Müşteri Temsilcimizle ister yurt içinden isterseniz de yurt dışından Siparişlerinizi anlık takip edebilirsiniz. Günün tüm saatlerinde WhatsApp iletişim hattından bizlerle iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Bu hizmet için ek bir ücret gerekmez.

Sosyal Sorumluluk

Dünyamızı seviyoruz! Tüm Strafor işlemlerinde zehirli gaz salınımı yapmayan ve çevreye zararsız EPS Blok tercihleri yaparak Dünyamızın daha rahat nefes alması için uğraşıyoruz. Geri Dönüştürülebilir Straforlar kullanarak bir sonraki nesilleri zararlı gazlardan koruyoruz. YALÇİN STRAFOR olarak tüm strafor ürün çeşitliliğimizle doğamızın yanındayız. Ülke ekonomisi için yurt dışı ihracatlarını önemsiyoruz ve devletimize dolar girdisi sağlamayı amaçlıyoruz.