Seramik Koruyucu Strafor ; seramik ürünleri taşınmasında hasar görmemesi için tasarlanmış strafor ambalajdır. Bu ambalajlar seramik gibi kırılgan ve değerli ürünleri tam sararak koruma sağlamaktadır. Darbe , sıvı ve kimyasal maddelere karşı dayanımı oldukça yüksektir. Seramik Koruyucu Strafor kargolama sürecinde de herhangi bir ücret çıkartmaz. Kalıba göre kesim yapılacak straforun ağırlığı yok denecek kadar azdır. Bu sebeple desi ve ağırlık yaratmaz. Dolayısıyla kargolama sürecinde sizleri büyük bir masraftan kurtarmaktadır. Straforun genel özelliklerinden olan darbe koruma özelliği sayesinde nakliye esnasında bir hasar almaz.

Seramik Koruyucu Strafor ; tüm seramik ürünler için özel olarak üretilmektedir. Üretim amacı korumak olan bu koruyucu köpük sadece darbeler için üretilmemiştir. Aynı zamanda aşındırma yapacak olan hava ve sıvı temasını da engellemektir. Bu sebeple seramik gibi hassas ve değerli ürünlerde mutlaka Seramik Koruyucu Strafor kullanılmalıdır.

Seramik Koruyucu Nedir?

Seramik Koruyucu ; Seramik ürünlerin hasar almaması ve aşınmaması için geliştirilmiş özel ambalajlara denmektedir. Bu ambalajlar seramik ürünlerin dışına geçirilir ve seramik ürünlerin 360° derece korunmasını sağlamaktır. Seramik gibi değerli ve kırılgan ürünler için mutlaka kullanılması önerilmektedir. Seramik Koruyucu Strafor ; her bir seramik ürüne özel olarak tasarlanmaktadır. Tasarlanan ürünler sadece o ürün için kullanılabilmektedir.

Seramik Koruyucu Kutu

Seramik Koruyucu Strafor Özellikleri

Seramik ürünlerin koruması oldukça zorlu gözükebilir. Fakat strafor köpükler bu konuda en sağlıklı izolatif yöntemdir. Bu ürünler darbe emme , sıvı geçirmezlik ve kimyasallara karşı özellikleri gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Bunlardan bir kaç tanesi şu şekildedir.

Kargolamada Kullanılabilir.Ağırlığı yok denecek kadar azdır. Ürüne özel üretildiği için ek bir desiye hesap eklenmez. Kargolama sürecinde ek bir ölçü ve desi gerektirmediği için en hesaplı kargo kutularıdır.
Darbeye karşı dirençlidir.Dışarıdan gelebilecek hasarları engellemeye yardımcı olur. Olası bir darbe esnasında darbeyi emer ve içerisinde seramik ürünleri korur.
Sıvı ve kimyasala karşı dirençlidir.Sıvı ve kimyasal ürünlere karşı dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde ambalaj içerisinde herhangi bir aşınma olmaz.
Ekonomik FiyatlarDiğer kargo kutularına göre oldukça ekonomiktir. Dayanıklılık bakımından da diğer kargo kutularına göre yüksek dayanıma sahiptir.
Özel Üretimİstenilen seramik parçalarına özel olarak üretilir. Kargo ya da muhafaza esnasında kutu içerisinde sallanmaz.
Seramik Koruyucu Strafor Özellikleri

Seramik Koruma Kutuları

Seramik Koruyucu Strafor bir Strafor Ambalaj ürünüdür. Bu ambalaj çeşitleri diğer kutulara kıyasla çok daha dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca dayanıklı olan bu malzeme sayesinde seramik ürünlere zarar vermeden kargolama yapılabilir. Muhafaza sırasında özel üretim strafor ürünler sayesinde ürün kutu içerisinde sallanmaz , parçalar birbirine çarpmaz. Hâl böyle iken en çok tercih edilen kargo kutuları arasında yerini almaktadır. Desi ve ağırlık yapmayacağı için kargolamada ekstra bir fiyat çıkarmaz.

Strafor Ürünler Neden Tercih Edilir?

Strafor Ürünler yüksek dayanıklılık ile bilinmektedir. Bu dayanıklığının haricinde diğer muadillerine göre çok daha ekonomiktir. Genel olarak strafor ürünleri tercih nedenleri şu şekildedir;

  • Muadil ürünlere göre çok daha ekonomiktir.
  • Yüksek darbe emme ve sıvı/kimyasal hasarına karşı dirençlidir.
  • 360° koruma sağlamaktadır.
  • Ek bir masraf gerektirmez. (Kargolama sürecinde desi ve ağırlık oluşturmadığı için diğer kargo kutularına kıyasla çok daha verimlidir. Muhafazada ise özel üretim ürünler olduğu için sallanma vb. yapmaz. İçerisinde farklı materyaller koyulmasına gerek yoktur.)

Seramik Koruyucu Strafor Fiyatları

Seramik Koruyucu Strafor Fiyatları genellikle adet bazlı çıkartılmaktadır. Ortalama adet fiyatı 3TL ila 20TL arası değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatlar ; istenilen seramik ürünün tasarımına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bir vazo ise bu fiyat 20TL seviyesinde iken bir kupa bardak 3TL olabilmektedir. Bunun temel nedeni içerisindeki seramik ürünün kaplayacağı alandır.

Özet

Özetle ; seramik koruyucu strafor tüm seramik ürünleri 360° korumak için üretilmiş strafor köpük ürünleridir. Seramik vazodan ; seramik kupa bardağa kadar bir çok ürün taşınabilmektedir. Kargolama süreçlerinde desi ve ağırlık yapmayacağı için muadil kargo kutularına kıyasla çok daha ekoniktir. Seramik Koruyucu Strafor ; ürüne göre özel tasarlanmaktadır. Bu ürünler kullanılması durumunda darbe , sıvı ya da kimyasal hasarı minimuma indirilir. Seramik Koruyucu Strafor en güvenilir seramik koruyucu ambalaj malzemesi olarak tanınmaktadır.