Strafor Yılbaşı Dekorları ; yılbaşında en çok tercih edilen köpük dekorasyon ürünleridir. Bu ürünlerin darbe emme , özelliğini kaybetmeme ve suya karşı dayanıklılığı ile tanınmamktadır.Strafor yılbaşı dekorları tek bir seferlik kullanılmaz. Ömrü uzundur , uzun yıllar boyunca aynı straforu kullanabilirsiniz. Strafor Bloklardan üretilen bu ürünler isteğe göre özel üretim yapılmaktadır. Ülkemizde çam ağacı , geyik tasarımı gibi dekor örnekleri oldukça sık tercih edilmektedir. Bu ürünler renklendirilebilir , boyanabilir ya da ışıklandırılabilir. Yılbaşı Dekorları için kapı kapı gezmenize gerek kalmayacaktır. Strafor ürünler ; Kapı Süsü , Çam Ağacı Tasarımı , Masa Altlığı ya da Dekor süsü olarak kullanılabilmektedir. Kullanım alanı oldukça geniştir. Bu sebeple en çok tercih edilen strafor yılbaşı süslemeleri arasında yerini almaktadır.

Strafor Yılbaşı Dekorları sadece evler için değil aynı zamanda işletmeler için de yoğun olarak kullanılmaktadır. AVM Dekorları , Vitrin Dekorları ve Strafor Toplar aynı zamanda birer Strafor Yılbaşı Dekorlarıdır. Bu ürünler uzun yıllar muhafaza edilip sergilenebilmektedir. Strafor Yılbaşı Dekorları ; darbelere ve sıvı hasarına karşı dayanıklıdır.

Strafor Yılbaşı Süsleri

Strafor Yılbaşı Süsleri ; evlerde , ofislerde , işletmeler veya AVM’lerde oldukça sık kullanılmaktadır. Çam ağacı tasarımları , köpük figürler , çam ağacı strafor tasarımları gibi çeşitli tasarımlarla ortamı güzelleştirmek için kullanılır. Strafor Yılbaşı Süsleri en fazla 10-15 gün teşhirde / gösterimde kalsada akılda kalıcı bir görsel güzelliğe sahiptir. Bu da marka pazarlama stratejileri arasında en mantıklı tercihtir. Strafor Yılbaşı Dekorları genel özellikleri şu şekildedir;

Temizliği Kolaydır.Temizliği son derece kolaydır. Nemli bir bezle temizlenmesi yeterli olacaktır.
Sağlığa karşı bir zararı yoktur.Straforun yapısı gereği mikroorganizma ve bakteri barındırmaz. İşletmelerde , evlerde ya da uygulanacak mekanlarda sağlığa karşı bir zarar oluşturmayacaktır.
Nakliyesi Kolaydır.Ürün taşıma esnasında straforun hafif yapısı sayesinde kolaylıkla taşınabilmektedir.
Tasarım Özgünlüğü Bulunur.Standart kalıpların dışında istenilen modellerde özel üretim yapılabilmektedir. Strafor Toptan , Çam Ağacına kadar binlerce farklı model kullanılabilir.
Darbe ve Sıvı Hasarına karşı dirençlidir.Straforun koruyucu yapısı gereği straforun dış yüzeyi serttir ve darbeye karşı koruma sağlar. Bunun haricinde sıvı geçirmez ve çürümez.
Strafor Dekor Özellikleri

Strafor Yılbaşı Dekorları Fiyatları

Strafor Yılbaşı Dekorları ortalama 50TL ila 3000TL arasında değişkenlik göstermektedir. Çam ağacı , model süsler , strafor top ya da farklı dekoratif straforların ölçüleri ve kesim süreleri farklıdır. Bu sebeple fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. En doğru fiyat teklifini alabilmek için iletişime geçmeniz daha sağlıklı bir tercih olacaktır. En uygun fiyatlar ve en kaliteli malzeme tercihleri için İletişim sayfamızdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Köpük Yılbaşı Süsleri Üretimi

Strafor Yılbaşı Dekorları ; istenilen adetlerde ve ölçülerde atölyelerimizde üretilmektedir. Model , tasarım , adet farkı gözetmeksizin tüm strafor yılbaşı süsleri üretilmektedir. İstediğiniz tasarımın çizimini ya da muadil bir örneğini iletmeniz durumunda dakikalar içerisinde üretilebilmektedir. İstediğiniz ürünü bulamıyorsanız atölyemizde bizleri ziyaret edip beraber tasarım yapabiliriz. Yılda bir defa olacak bu süslemeler için tercihiniz oldukça önemlidir. Dilerseniz LED şeritlerle daha da dekoratif yılbaşı süsleri üretilebilir.

Strafor Yılbaşı Dekorları Fikirleri

Strafor Dekorlar her zaman en çok tercih edilen dekorasyon ürünleridir. Kapı süslerinden , ağaç yapımına kadar bir çok strafor modelle karşılaşabilirsiniz. Genellikle Çam Ağaçları , Ren Geyiği Dekorları ve Yıldız kapı süsü tercih edilmektedir. Fakat siz bunu istediğiniz bir şekil ya da modelle çoğaltabilirsiniz. İstediğiniz bir modelin 3D ya da 2D olarak strafor kesimini yapabilmekteyiz. Bu şekilde istediğiniz modelin kesimi yapılabilir ve standart ürünlere bağlı kalmazsınız.

Özet

Özetle ; Strafor Yılbaşı Dekorları ; en çok tercih edilen yılbaşı süslemeleridir. Darbe emme ve sıvı geçirmez özelliği olan bu ürünler son derece dayanıklıdır. Tek bir dekor ürününü uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bu ürün ile muadil dekorasyon ürünlere göre %50 tasarruf sağlanır. İstenilen tasarım ve modelde çıkartılabilir. İstendiği takdirde boyanabilir , renklendirilebilir ya da LED şeritler ilave edilip ışıklandırılabilir. Strafor Çam Ağacı , Ren Geyiği Dekorları , YılBaşı Strafor ürünlerinden en çok tercih edilen dekor ürünleridir.