Strafor Vitrin Dekorları ; AVM’lerde , işyerlerinde ya da yaya yolu üzerindeki mağazalarda aktif olarak kullanılmaktadır. Bu polistiren köpükler vitrinleri son derece ilgi çekici hâle getirmek için tasarlanmıştır. Tasarlanan bu ürünler vitrinlerde herhangi bir ağırlık yaratmaz ve uzun yıllar muhafaza edilebilmektedir. Straforun yapısı gereği uzun yıllar bozulmaz , çürümez ya da özelliğini kaybetmez. Bu sayede tek bir vitrin dekoru uzun yıllar aynı mağazada kullanılabilir. Ürünleri sergilemenin en iyi yolu Strafor Vitrin Dekorları sergilemekten geçebilir. Strafor ; hafif bir malzemedir , mikroorganizma ve bakteri bulundurmaz ve aynı zamanda dekorasyondaki en ekonomik çözüm yoludur. Hâl böyle iken strafor ürünler en çok tercih edilen vitrin dekorları arasında yer almaktadır.

Müşterilerin gönlünde yer edebilen ürünlerinizin gösterimi oldukça önemlidir. Bunların en önemli yollarından birisi de sunumdur. Strafor Vitrin Dekorları ile ürün sergilemede çığır açabilir ve ürünlerinizin satışlarını çok daha fazla arttırabilirsiniz.

Strafor Vitrin Dekorları

Vitrin Dekorları son dönemlerde markalar için temel pazarlama planlarından birisi olmuştur. Satılmasını istediği bu ürünleri vitrindeki teşhir alanlarına koyarak pazarlama yapmaktadır. Strafor Vitrin Dekorları ise ürünleri sergilemek için kullanılan en mantıklı tercih olacaktır. İstenilen tasarımlara göre kesimi yapılan bu straforlar vitrine çok daha farklı bir hava katacaktır.

Uzun Yıllar Gösterime Sunulabilir.Strafor ürünler yıllar geçse dahi özelliğini kaybetmez , çürümez ve aşınmaz. Tek bir strafor dekor ürününü yıllar boyunca kullanabilirsiniz.
Kolay Temizlenebilmektedir.Teşhir vitrin dekorları için ilave bir temizliğe gerek yoktur. Nemli bir bez yardımı ile kolaylıkla temizlenebilir.
Sağlığa karşı bir zararı yoktur.Mikroorganizma barındırmayan ve bakteri tutmayan strafor köpükler sayesinde insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur.
Hafif bir üründür.Dekorları hareket ettirmek istediğinizde ilave bir güce gerek yoktur. Çok kolay bir şekilde taşınabilmektedir.
Dayanıklı malzemedir.Strafor Vitrin Dekorları son derece dayanıklı malzemelerdir. Darbe emme ve sıvı hasarına karşı etkilidir.
Strafor Dekorların Özellikleri

Mağaza Vitrin Dekorları

Özellikle AVM Mağazalarından Vitrin Dekorları göze hitap eden bir görselliğe sahiptir. Çeşitli renklendirme ya da ışıklandırmalar yapılarak son derece hoş bir hâle getirilmektedir. Bu sebeple satışlarında ciddi bir artış imkanı bulanabilmektedir. Strafor ürünler genellikle Mağazalarda tercih edilmektedir. Tercih nedenleri ise şu şekilde sıralanabilmektedir ;

  • Kolay Taşınabilir üründür. İstenildiği takdirde yer değiştirilebilir ya da taşınabilir.
  • Kolay Temizlenebilir üründür. Temizlemek için ekstra bir çabaya uğraşmanıza gerek kalmadan nemli bir bez ile kolaylıkla temizlenebilmektedir.
  • Darbelere ve sıvıya karşı dayanıklıdır. Oluşabilecek basit kazalarda darbeyi emer ve çevreye zarar vermez.
  • İnsan sağlığına bir zararı bulunmamaktadır.

Strafor Vitrin Dekorları Fiyatları

Strafor Vitrin Dekorları için net bir fiyat kullanılamaz. İstenilen tüm ölçüler , derinlik ve tasarım fiyatlara doğrudan etki etmektedir. Ortalama bir vitrin dekoru 1000TL ila 10.000 arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun temel nedenleri arasında yapılan el işçiliği , strafor malzeme fiyatları ve makine çalışma süresi genel faktörler bulunmaktadır. Strafor Vitrin Dekorları fiyat bilgisi için bizim iletişime geçebilirsiniz. Reklam ürünleri kategorisinde bu dekorlar pazarlama amaçlı düşük bütçeli olmasına rağmen ciddi oradan potansiyel müşterileri çekebilmektedir.

Strafor Vitrin Dekorlarında Doğru Fiyatları Alın

Strafor Vitrin Dekorları değişken fiyat yapısıyla bilinmektedir. Bu fiyatlandırmaya doğrudan etki eden faktörlere üst kısımlarda ulaşabilirsiniz. Özel proje olarak çalıştığımız vitrin dekorları için bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Çalışma dosyalarınız mevcut ise İletişim sayfamızda yer alan bilgilere ulaşarak bizimle paylaşabilirsiniz. Kaliteli işçilik ve uygun fiyatlandırma ile sizlerinde vitrin dekorları olsun!

Özet

Özetle ; Strafor Vitrin Dekorları AVM’lerde , işyerlerinde ya da yaya geçişi yüksek olan mağazalarda kullanılmaktadır. Dışarıdan bakıldığı zaman ilgi çekici bir görselle karşılamak ve satışları arttırmak için kullanılmaktadır. Strafor Vitrin Dekorları hafiftir , kolay taşınabilir. Aynı zamanda kolaylıkla temizlenebilmektedir. Tercih nedenleri arasındaki en önemli faktörler bunlardır. Bu faktörlerin haricinde ekonomik olması da bir diğer tercih nedeni arasında yerini almaktadır. Muadili olan plastik , metal ya da ahşap kesim ürünlere kıyasla hemen hemen %50 daha uygun fiyatlandırması vardır.